Słoneczna, Goleniów,West Pomeranian Voivodeship, West Pomeranian Voivodeship

IDR Rp201.026.752 *

PLN zł55.385

Tanah
 • 1,007.01 m2
ID Properti: 120046471859
Słoneczna, Goleniów,West Pomeranian Voivodeship, West Pomeranian Voivodeship

Deskripsi

Terjemahkan ke Bahasa Indonesia
Terjemahkan ke Bahasa Indonesia
 • 翻译为中文
 • Translate to English
 • Übersetzen auf Deutsch
 • 한국어 번역
 • Traduire vers français
 • Vertalen naar het Nederlands
 • Traduci in italiano
 • 日本語に翻訳
 • Traduire vers français
 • Перевести на русский
 • Traducir al español
 • Translate bahasa inggris
 • 翻譯為中文
 • แปลเป็นภาษาไทย
 • Terjemahkan ke Bahasa Indonesia
        

Details:- ZOSTAŁA NAM JUŻ NA OSIEDLU OSTATNIA DZIAŁKA O NUMERZE 133/56.

Nieruchomość położona w miejscowości Białuń oddalonej o ok. 5 min. dojazdu do Goleniowa oraz nieopodal trasy komunikacyjnej w kierunku morza (Międzyzdroje), Szczecina - 35 min. dojazdu i trasy w kierunku Gdańska. Możliwość dojazdu do Goleniowa, Szczecina lub Świnoujścia koleją (400 m do dworca).
Przedmiotem oferty jest jedna z 58 działek położonych w kompleksie `OSIEDLE ŚWIERKOWE ALEJE` położona w drugiej linii zabudowy przy oświetlonej drodze asfaltowej w najlepszej lokalizacji w miejscowości.

Dla działki w dniu 03 sierpnia 2012 r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy nr 278 polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z użytkowym poddaszem.

REALIZOWANA BUDOWA POWINNA ODPOWIADAĆ NASTĘPUJĄCYM WARUNKOM:
- zabudowa wolnostojąca, max. dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe)
- nie wyznacza się obowiązującej linia zabudowy
- wskaźnik ogólnej pow. zabudowy do 17%
- szerokość elewacji frontowej 16,33 m z tolerancją do 20%
- wysokość okapu od poziomu terenu: dla domu - Ho = 3,3 m do 3,8 m
- max. wys. od poziomu terenu od kalenicy Hk = 8,5 m
- geometria dachu: dach wielospadowy z czytelną kalenicą o kącie nachylenia połaci głównych w granicach 35-45 stopnia, kryty dachówką lub materiałem dachówko podobnym układ głównej kalenicy równoległy do granicy dz. nr 133/55 i 133/28

Ważne: działka położona jest w drugiej linii od drogi asfaltowej z oświetleniem ulicznym. Planowany wjazd z drogi wewnętrznej - dz. nr 133/59 mo pow. 427 m2

Działka wymaga wyłączenia z produkcji rolnej.

UZBROJENIE:
- w zakresie elektroenergetyki - możliwość zasilenia z istniejącej sieci na warunkach uzgodnionych z ENEA S.A. w Goleniowie
- zapotrzebowanie w wodę - z istniejącej sieci wodociągowej (biegnie wzdłuż drogi głównej), włączenie do sieci na zasadach uzgodnionych z GWiK sp. z o.o. (do czasu wybudowania sieci dopuszcza się własne ujęcie).
- w zakresie kanalizacji sanitarnej - włączenie do istniejącej przy drodze głównej sieci na zasadach uzgodnionych z GWiK sp. z o.o. (do czasu jej wybudowania - szczelny zbiornik bezodpływowy)
- w zakresie zaopatrzenia w ciepło - paliwo stałe
- sieć gazowa w drodze asfaltowej

Polecamy ponieważ jest to NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNA OFERTA I CENA W TEJ MIEJSCOWOŚCI I OKOLICY.
UWAGA:
Dodatkowo należy doliczyć do ceny 1.230 zł brutto za udział do 1/4 w działce drogowej.

Kupujący ponosi jedynie koszty taksy notarialnej i opłaty sądowej.

BRAK podatku PCC oraz wynagrodzenia pośrednika, ponieważ pokrywa je sprzedający.

Pomimo, iż Doradcy UN przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych przez właściciela lub osoby trzecie w zwiazku z tym opisy mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji - zalecamy ich osobistą weryfikację
Oferta, dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań, zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie Uberna Nieruchomości.

Za Nami już ponad 3600 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 20 lat.
Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami.
Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII.

Informasi awal

 • Jenis Properti Tanah
 • Luas Tanah 1,007.01 m2 (Perkiraan)
 • Luas bangunan 1,007.01 m2 (Perkiraan)
 • Kamar
 • Alamat Słoneczna, Goleniów,West Pomeranian Voivodeship, West Pomeranian Voivodeship

Fitur interior

Fitur eksterior

*THIS SERVICE MAY CONTAIN TRANSLATIONS POWERED BY GOOGLE. GOOGLE DISCLAIMS ALL WARRANTIES RELATED TO THE TRANSLATIONS, EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING ANY WARRANTIES OF ACCURACY, RELIABILITY, AND ANY IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NONINFRINGEMENT.